Golbox logo
Turniej o puchar

Ze względu na duże zainteresowanie szkółek i akademii piłkarskich, Uczniowskich Klubów Sportowych oraz przedszkoli, przygotowaliśmy specjalny model boiska przeznaczony do użytkowania przez dzieci w wieku przedszkolnym 5-6 lat.

Za pomocą mobilnego boiska GolBox tyska Akademia Piłki Nożnej będzie zachęcać dzieci z przedszkoli do wstąpienia w jej szeregi.

Oferujemy możliwość zorganizowania dowolnej imprezy piłkarskiej dla dzieci, realizowanego z wykorzystaniem mobilnych boisk "GolBox".

Tablica wydarzeń

Piłkarskie Mistrzostwa PZU - Radosław Majdan i Piotr Świerczewski prowadzą zajęcia z dziećmi na boisku GolBox

PZU – jeden z największych promotorów sportu w Polsce – zorganizowało Mistrzostwa Piłkarskie dla swoich klientów korporacyjnych (www.pilkarskiemistrzostwapzu.pl ).

Od Pasikurowic po Stadion Narodowy - boiska GolBox w akcji

Imprezy sportowe dla dzieci na boiskach GolBox można organizować wszędzie – na rynku miejskim, w hali sportowej, na plaży, a nawet na Stadionie Narodowym.

'Piłkarska Akademia Przedszkolaka' - 12 przykładowych odpowiedzi opisujących pomysły na wykorzystanie boiska ‘GolBox’ w pracy z dziećmi

Zapoznaj się z przykładowymi odpowiedziami zamieszczonymi w ANKIECIE w punkcie "Opisz krótko w jaki sposób wykorzystałbyś boisko 'GolBox' w ramach prowadzonych przez siebie zajęć z przedszkolakami w wieku 5-6 lat":

'Piłkarska Akademia Przedszkolaka' w Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy - wzorzec do naśladowania

"Piłkarska Akademia Przedszkolaka" projekt realizowany przez APN GKS Tychy jest wzorcowym przykładem tego w jaki sposób prowadzić zajęcia piłkarskie z przedszkolakami i w jaki sposób wykorzystywać do tego mobilne boisko "GolBox". Przekonywał o tym skutecznie jej prezes, Marcin Kuśmierz, podczas konferencji szkoleniowej dla trenerów, zorganizowanej w hali miejskiej w Tychach przez APN GKS Tychy w dniu 09 lutego 2013.

ANKIETA dla zainteresowanych zakupem boiska GolBox

Poniższa ANKIETA ma na celu zebranie informacji na temat podmiotów zainteresowanych zakupem boiska GolBox w kontekście ewentualnej możliwości uzyskania dofinansowania zakupu.

Strona:
1 2 3 4 > >>
Partner treningowy
Partner treningowy Partner treningowy

Partnerzy Merytoryczni
Ankieta

Dla zainteresowanych zakupem boiska "GolBox"

golbox

Galeria
Napisali o nas
Kolorowanki

Partnerzy medialni
Magazyn TreneraSportPlusFootball TrainingStart-sport.pl
Partnerzy
Dolnośląski Związek Piłki NożnejAPN GKS TychyMOSiR Kostrzyn n/OdrąGOSiR SiechniceSzkoła Futbolu WilanówPrzedszkole BystrzakiVictoria OstrzeszówAkademia Piłkarska KarkonoszeAkademia Futbolu SilentCoerverUrząd miasta i gminy PleszewPKS RacotTaktifol

ORGANIZATOR

GolBox - Akademia Małego Piłkarza
Energy Partner
Rozłogi 90, 66-200 Świebodzin
tel. 602 199 547

PARTNER TECHNICZNY

GolBox - mobilne boiska
Energy Partner
Rozłogi 90, 66-200 Świebodzin
tel. 602 199 547

Wykonanie i realizacja:
Magnetic Works